ul. Poświęcka 17/38, 51-128 Wrocław
biuro@przedszkole-terapeutyczne.com

arteterapia

Najbardziej kolorowe zajęcia w naszym przedszkolu! Robienie jeży z galaretek, tworzenie rysunku stopami w kolorowych maziach, malowanie 3D… Nasza Pani Agnieszka ma w głowie niewyczerpane pokłady pomysłów jak w artystyczny i (stymulujący sensorycznie sposób) zaangażować przedszkolaki, nawet te, które nie przepadają za tego typu aktywnościami:)

„Arteterapia sensoryczno-motoryczna pozwala na podejście holistyczne usprawniające wszystkie zmysły, motorykę dużą i małą.
Moje zajęcia są połączeniem wielu metod i teorii – co stanowi nową, bardzo ciekawą i rozwojową propozycję dotychczas niespotykaną. To, o czym zawsze pamiętam zapraszając Was na zajęcia to stworzenie przestrzeni takiej, która sprzyja rozwojowi i indywidualizacji działań twórczych. Jest dla mnie niezwykle ważne, aby zajęcia ukierunkowane były tak, żeby wspierały strefę najbliższego rozwoju dzieci.”

Agnieszka Nogaj- Jeziorowska,