Zapoznaj się z naszą ofertą!

W naszym przedszkolu  metody pedagogiczne dostosowujemy do indywidualnych możliwości i potrzeb każdego dziecka. Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu!

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

Nasze Przedszkolaki bawią się i uczą w pięcioosobowej grupie, z którą pracuje dwóch pedagogów. Umożliwia to indywidualne podejście do każdego dziecka. Przedszkolakom zapewniamy:
–indywidualne zajęcia rewalidacyjne zgodne z opracowanym przez nas IPETem,
– grupowe i indywidualne zajęcia dydaktyczne zgodne z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego,
– indywidualne zajęcia terapeutyczne: terapię logopedyczną, psychologiczną, pedagogiczną i terapię Integracji Sensorycznej,
– dużo ruchu na świeżym powietrzu.

METODYKA PRACY

W naszym przedszkolu metody pedagogiczne dostosowujemy do indywidualnych możliwości i potrzeb każdego dziecka.
Są to m.in. pedagogika Marii Montessori, stymulacja polisensoryczna, elementy Sensoplastyki, Terapia ręki, Trening Umiejętności Społecznych.

DOBRA ZABAWA!

W przedszkolu organizujemy imprezy urodzinowe dzieci, bal karnawałowy i inne imprezy okolicznościowe takie jak: Dzień Babci, Dziadka, Mamy i  Taty.
Gdy tylko pozwala na to pogoda wychodzimy z Przedszkolakami na nasz  plac zabaw gdzie prowadzimy swoje zajęcia na trawie, w cieniu drzew. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na facebooku, gdzie znajdą Państwo relacje z naszych działań przedszkolnych.